September 2011

emm?? Žiju!

25. september 2011 at 10:18 | Angee
bohužel s eu mě doma vyskytla větší chyba. V posledním týdnu mě nejel net, ale od uterý, možná už v pondělí bude všechno ok :)) byla jsme nemocná tak jsme napsala první kapitolu v Dark Angel. Je trošku více uspěchaná páč mě to moc nemyslelo, ale snad se vám bude líbit :))) Jinak jak se máte vy?? :))

komix do soutěže .)

18. september 2011 at 12:36 | Angee
tak sem vám chci šoupnout komix, co jsem urobkala do soutěže =))


Dark Angel info

13. september 2011 at 19:29 | Angee

Tak jen do čtení :) pokuď se bude líbit, začnu psát :)

Myslete si co chcete, ale nová povídka!!!

12. september 2011 at 16:32 | Angee
Ano ano, našla jsme svou můzu a vymyslela povídku!! Určo se těšte, pka napíšu o co go :))

Život Bradavické studentky

9. september 2011 at 16:14 | Angee
KOnečně jsem pro vás vytvořila rozcestník :)
O čem to je: O bradavicích, jak Angelina nasoupí do Bradavic. :)) → P.s: podle pravdy jedu.
POč. Kapitol: nevím, hodně :D

Život Bradavické studentky 2. kapitola - Příčná Ulice

9. september 2011 at 6:40 | Angee
Ano,, konečně jsme se dočkaly. Psala jsme ji teď ráno takže je velice krátká než předchozí, ale snad se už rozjedu. No nic, jdu se chystat do školy abych to stihla. Mějte se :))


Slza se rodí v oku a padá k srdci! - nezapomeneme na vás hoši

7. september 2011 at 20:31 | Angee
Tak, dneska jsem našla an netu zprávu, že spadlo letadlo s našima hokejstama!!! KOkos, já tak brečela :(
V Rusku ve středu odpoledne havarovalo letadlo, na jehož palubě cestoval hokejový tým Lokomotiv Jaroslavl. Na palubě bylo 45 lidí, přežil pouze jeden pasažér. Podle informací agentů hráčů zemřeli i všichni tři čeští hokejisté, kteří v Jaroslavli působili - obránce Karel Rachůnek a útočníci Jan Marek a Josef Vašíček. (česko) Zahynul také slovenský útočník Pavol Demitra. (Slovensko)
"Máme potvrzenou smrt tří českých hráčů: Josefa Vašíčka, Jana Marka a Karla Rachůnka," citovala agentura Interfax vyjádření českého velvyslanectví v Moskvě.

Zdroj: idens.cz
Slza se rodí v oku a padá k srdci - nikdy na vás nezapomeneme hoši!

dál:

Hokejovým děním otřásla ve středu 7. září 2011 obrovská tragédie. Obránce Karel Rachůnek (32), odchovanec zlínského hokeje, tragicky zahynul při pádu letadla s ruským týmem Lokomotiv Jaroslavl, který mířil na utkání KHL do běloruského Minsku. Společně s Karlem Rachůnkem zahynuli i další čeští hokejisté, mistři světa útočníci Jan Marek a Josef Vašíček.

Zářil jako hvězda na ledě, teď bude zářit jako hvězda na nebi.

R.I.PNové zavedení pro Affs!!!

6. september 2011 at 17:27 | Angee
Takže jsme přemýšlela, že většina lidí, dělá za spřátelení diplomy, takže všechny mé aff, které u mě nemají diplom, ať se sem zapíšou + co chtějí na diplom. :))

OMLUVA!!!

6. september 2011 at 15:36 | Angee
Ahojte, moc s eomluvám, že sem tak hodně dlouho nic nenapsala, ale je začátek školy tak moc nestíhám, pokusím se dneska ještě něco napsat. Třba dopíšu i další kapitolu povídky a napíšu do soutěže. No nic, tak já se lletím učit chemii. Nebo něco jiného, podle toho co budeme mít :// Je ot vážně těžké, ale co už. Tak se zatím mějte a učte se děcka :D

Život Bradavické studentky 1. kapitola - Dopis

1. september 2011 at 20:57 | Angee
Tak jak jsem vám slíbila, je tu první kapitola nové povídky. Jmenuje se Život Bradavické studentky. Doufám, že se vám bdue líbit, začala jsem s 50 slovy a příští kapitolu rozepíšu víc :)) Piště komenty :)

Tak doma.

1. september 2011 at 11:04 | Angee
No, jsem už tedy ze školy doma a myslím, že se zítra do školy těším, jinak dneska udělám rozcestník té nové povídky a asi pujdu napsat první kapitolu :))