August 2011

Vote me in SONB!2

31. august 2011 at 13:30 | Angee
ahojte, tak ej tu poslední kolo sonb → Angee ZDE

Mám nápad!

31. august 2011 at 8:40 | Angee |  Prainteligentní články
Hej, tak jsem vám se dlouho neozvala což mě mrzí, protože jsme přemýšlela včera nad novou povídkou. A myslím, že se mi velice líbí, jinka mám nějaké body na papíře a ještě to převedu do mého pc. Takže se máte na co těšit :)) JInak asi zruším povídku Teď jsem Lily já, protže nevím ja ji z mích bodů zrealizovat do pc.. je to složité a jinak nejspíše pozastavím povídku Jak to bylo doopravdy, něco sice ještě napsaného mám,a le musím to přepsat, páč je to takové divné. Jinak jsem v další jendé soutěži tak se těšte co ze mě zase vyleze :)))

Přespávačka :D

29. august 2011 at 11:16 | Angee |  Prainteligentní články
AHojte, takže jsme se rozhodla vám ještě napsat, než zmizím z baráku. No dneska budu přespávat u kámošky → Maggie. Večer chceme kukat na DVD, takže jasné, že budeme kukat na Harryho pottera, nejspíše na relikvii smrti obě části. Ano, jakožto já už je mám vypálené na dvd obě čerstvě po premiéře. Takže se těším. JInak si budeme až do ráda povídat a povídat, pka budeme spát a já nevím co všechno. JInak se ještě ozvu od Maggie, nebo ještě z domu. Tak zatím :))

I love you guys!

28. august 2011 at 20:05 | Angee
Vážně vás mám moc ráda, dneska byla rekordní návštěvnost, přes 400 Lidí!!!!!!!
Vážně si toho cením :))

Vote me in SONB!

27. august 2011 at 20:49 | Angee
Je tu druhé kolo sonb tak pro mě hlasujte ZDE → Angee :))

Moc Vám děkuji.

27. august 2011 at 10:00 | Angee
Ano, moc vám děkuji, zo ta co pro mě děláte. A co to vlastněje? Včera můj blog navštívilo přes 200 lidí!!! Ano je to pravda, i když blog mi hlásí jiné pořadí, já to včera pěčlivě sledovala a opravdu vám za to moc chci poděkovat, protože je to pro mě velice nečekané, že můj blog takhle stoupl s popularitou a za chvíli přežene i ostatní blogy. Blog jsme založila před rokem a půl a teď už jsem hrdá na svou práci. Ještě jednou vám za to děkuji.

AhOjKqY PoPíSmEnKuJeŠ?

26. august 2011 at 14:34 | Angee |  Prainteligentní články
Áno, tak tuhle větu nemám zrovna v lásce. Nejraději bych těm lidem přerazila ruce. myslím, že je to fatální kravina. Podle mích zdrojů, chcou FB v listopadu zrušit. ano, konečně někdo dostal rozum. Já si myslím, že je to úžasný nápad. é, že bych je nějak podporovala, sama na fb trávím hodně času. Někdy je to až otravné, fut když se mě někdo ptá. proč tu pořád sedíš? No odpověď je jednoduchá, já si zapnu facebook, pak vykřížkuji tu stránku a třeba se ani neodhlásím a jsme an blogu, nebo se dívám na Glee apod.
Facebook vnímám jako ohromného zabijáka času, ale někdy je to užitečné - vyjimečně. JInak je dobré, že když nevíte narozeniny blízkých přátel tak vám to fb řekne, ale zas je pitomé, dřívě jsme si hrály na hřištích a teď sedíme u fb, dříve jsme si přály k narozeninám a svátkům osobně teď napíšeme status na zeď, je toho hodně co se změnilo,a el já tohle nezanedbávám, chodím si hrát na hřiště i přes můj věk ano. A pořád přeju kamarádům osobně :)) Kéž ten facebook jednou zrůší. :))

Bellatrix o voze Luke o koze

26. august 2011 at 14:04 | Angee
další má divná povídka, ale je to parodie :))

Jsem v SONB

26. august 2011 at 13:06 | Angee
Znovu sjme se přihlásila do nějaké té soutěže tak vás chci poprosit, jestly se vám líbí můj blog a byly by jste ochoti mi dát hlas tak hlasujte ZDE pro Angee :))

Dobré ráno!

26. august 2011 at 8:31 | Angee
Tékže, jelikož mě taťka probudil že mám hlídat bráchu, že musí zajet do města, kvůli jednomu projektu. Takže je ze mě zase chvůva - nevyspinkaná. Zívám každou vteřinu, ale já to dospím... možná. Jinak jak se máte vy?

Tabulkovské postřehy podruhé!

25. august 2011 at 20:39 | Angee

Další postřeh pro vás... Tentokrát mě to překvapilo velice. trošku více jsme to upravila, ale můůj hlas patří Dobbymu :))

Jak jsem dopadla v SONP?

25. august 2011 at 12:58 | Angee
Ahojte, tak tady máte výsledek jak jsem dopadla v SONP a to co napsala Prongs. :))

Nový projekt!

24. august 2011 at 22:52 | Angee
Ahoj, začala jsem tak nějak přemýšlet, což se moc často nestává. Vykoumala jsem tedy nový projekt. A o co se jedná? To si přečtěte v celém článku!

Tabulkovské postřehy poprvé!

24. august 2011 at 22:35 | Angee
Nachystala jsem si pro vás projekt tabulkovské postřehy. Tady je první. :)) Své postřehy budu dávat v takových tabulkách =)


Floccinaucinihilipilification a můj hudební svět

23. august 2011 at 20:10 | Angee
Trošku jsem se zamyslela a tady to máte =)) Sice mi

Floccinaucinihilipilification

příjde jako blbost, ale dala jsem to slovo do hudebního světa =)

I Hate Hackers!

23. august 2011 at 19:24 | Angee
Právě si to kotvím u tv a na nově dávali rychlé zprávy. A co to nevidím. Přišla jsme a to proč blog.cz v poslední době tak moc blbnul. Tak tedy. Podle toho co jse viděla v TV tak nám blogerům hackli blog.cz. =//

Nový vzhled?

22. august 2011 at 22:37 | Angee
Ahojte, trošku jsme se zamyslela a když mám blog o HP, tak bych trošku měla přizpůsobil vzhled blogu, nějak to vymyslím a udělám nový. Tedy možná. Je to jen na vás. Tak hlasujte =)))

Jsem jiný!

22. august 2011 at 14:10 | Angee
Tak, konečně jsem se odhodlala a přidala jsem vám sem mou soutěžní povídku v SONP. Tedy je to sonfic. V posledním kole jsem nějak nedodržela téma, protože nebyl čas něco nového napsat. Takže jsme vytvořila už asi v červenci tohle dílko a měla jsem klídek. Pak jsem byla na tom Slovensku a už to šlo z kopce. JInak jsme si tuhle jednorázovku moc zaláskovala♥ JInak jsme se taky zamyslela a... Napíšu vám v dalším článku novinky =D

Užíte si sonfic a napiště nějaký ten komentík =)))


Jak to bylo doopravdy 5. kapitola

22. august 2011 at 14:00 | Angee
Ano, je to tady, vaše milovaná Angee konečně napsala další kapitolu a to pátou. V této kapitole se dozvíte tedy jak to ude mezi... NO šak vy si to přečtete :D

Blog zase blbne =//

22. august 2011 at 12:17 | Angee
Ahojte, chtěla jsem vám přidat dfalší kapitolu Jak to bylo doopravdy, jenomže blog zase blbne, takže budu muset se na to podívat. I menu je nějaké špatné tak pokusím třeba znovu oprášit PFS a něco udělat, no uvidíme =)