Nemoc a lá W

21. january 2011 at 10:06 | W |  Talkative W
Takže, Ahoj.
Bohužel moje silné bolení hlavy, doprovázené horečkami, se nakonec změnilo v nemoc. Takže od středy Jsem nemocná. Hned ráno jsem šla s mamkou k doktorce a ta mi zakázala TV i PC,a le já to stejně porušiju.
Celý den ležím a čumím na TV, nebo spím :). Včera už jsem konečně mohla na pc, takže jsme si pustila na internetu film: Mrtvá nevěsta a pak mi kamarádka doporušila horo: KRUH. Právě teď se dívám na dvojku. Je to hodně strašidelné :D, ale kámoška mě furt štve, že mě za ŠEST dní zabije :D, protože jsem "viděla" tu kazetu :D no je ona normální?? :D Takže za šest dní mne zabije ona :D takže ve střadu, asi se nedožiju drmaťáku:( :D, což by byla škoda. Jinak celé dny lenoším, což mě baví. Moment něco se tam děje :D Uff, ten malej měl sen :D .D jaká škoda, je to velice zajímavé :D Ten malej kluk je dílo vám povím :D Bohužel sjem veliký strašpytel takže někdy musím zavřít i oči, ale naní to tak často... fajn skoro pořád, ale jen v nejhorších případech :D
Já a Samara se známe, jsme velice dobré kamarádky :D věřte nebo ne, já ji znám. Tak já se jdu dívat na film a bát se :D Tak se tu mějte a jak se uzdravím tak něco vytvořím nějakou grafiku napíšu kapitolu povídky a všechno bdue šlapat. Doufám, že se Vám můj blog líbí a bduete se na něj vracet.

BAF!


 AHOJ  :DP.S: omlouvám se za pravopisné chyby, jak víte, dívám se na film :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama